Září 2015

Pedro Moreno

27. září 2015 v 13:48 | Any
Povolání: herec, model
Datum narození: 14.9.1980
Místo narození: Havana, Kuba
Znamení: panna
Model a herec Pedro Moreno se narodil 14. září 1980 v Havaně na Kubě. V televizi se poprvé objevil v první řadě show Protagonistas de Novela. Ihned poté získal roli v telenovele Amor descarado. Následovaly role v telenovelách: La mujer en el espejo, La viuda de Blanco, El rostro de Analía, Sacrificio de mujer, Una familia con suerte, Corona de lágrimas, Cosita Linda. Umístil se v žebříčku 25 nejkrásnějších latino mužů.
V roce 2008 se jeho manželkou stala Bárbara Estévez, společně mají tři děti.

FILMOGRAFIE
Los Teens (2003)
Amor Descarado (2003)
La Mujer en el Espejo (2004)............................................Nino Arrebato
La Viuda de Blanco (2006)
Dame Chocolate (2007)
Pravá tvář vášně (2008)....................................................Cristobal Colon
Sacrificio de Mujer (2011)
Una Familia con Suerte (2011)
Corona de Lágrimas (2013)
Cosita Linda (2014)
Voltea Pa'Que te Enamores (2015)
Amor de Barrio (2015)

Ximena Duque

27. září 2015 v 13:48 | Any
Povolání: herečka
Datum narození: 30.1.1985
Místo narození: Cali, Kolumbie
Znamení: vodnář
Kolumbijská herečka Ximena Duque se narodila 30. ledna 1985 v Cali, Kolumbie. Její nejlepší přítelkyní byla vždy její matka, která ji podporovala v jejím snu - stát se herečkou. Začátky však nebyly snadné. Musela se přestěhovat do Miami, aby získala správný přízvuk a začala zde studovat herectví. Odrazovým můstkem v její kariéře byl pořad Protagonistas de Novela společnosti Telemundo. Od té doby se začala objevovat v řadě telenovel, ale také v reklamách. S bývalým partnerem Cristianem Carabiasem má syna. Jejím partnerem je herec a zpěvák Carlos Ponce.

FILMOGRAFIE
Divoká kočka (2002)
Soňar no Cuesta Nada (2005)
Decisiones (2005)
Pecados Ajenos (2005)
Valeria (2008)
Pravá tvář vášně (2008)......................................................Camila Moncada
Los Victorinos (2009)
Bella Calamidates (2009)
Sacrificio de Mujer (2010)
Někdo se dívá (2010)..........................................................Camila Wood
La Casa de Al Lado (2011)
Corazon Valiente (2012)......................................................Samantha Valdés
Mia Mundo (2013)
Santa Diabla (2013).............................................................Inés Robledo
Villa Parraiso (2014)
Dueňos del Paraiso (2015)

Mauricio Ochmann

27. září 2015 v 13:48 | Any
Povolání: herec
Datum narození: 16.11.1977
Místo narození: Celaya, Guanajuato, Mexiko
Znamení: štír
Je známý především rolemi v telenovelách, ale objevil se také ve filmech, např. ve Vzkaz v lahvi s Kevinem Costnerem. Mauriciova matka je židovka a jeho otec pochází z Arménie. Už jako dítě hrál v divadle a v 16 letech poprvé vystoupil v televizi, konkrétně v televizní komedii La Otra Cosa, kde účinkoval dva roky. V 19 se přestěhoval do Los Angeles, kde začal studovat v Joanne Baron studio v Santa Monice. Po třech letech chození na castingy získal roli ve Vzkazu v lahvi a následně v seriálu Latino Green u Aztecy. Za roli ve hře Equus získal cenu jako Nejlepší herec nové scény od mexických divadelních kritiků. Následně se objevil v telenovele Como en el Cine po boku Loreny Rojas, která měla velký úspěch, a tak se stal velmi slavným a od té doby točí jeden projekt za druhým.
V roce 2007 se svěřil veřejnosti v televizním interview, že málem umřel. Řekl: "Naštěstí mě Bůh vzal za ruku a dal mi novou příležitost." Mauricio byl totiž závislý na drogách a po měsíci v léčebně se z toho velmi rychle dostal a od té doby do toho již znovu nespadl.

FILMOGRAFIE
La Cosa (1997)
Azul Tequila (1998)
Háblame de Amor (1999)
Como en el Cine (2001)
Mirada de Mujer: El Regreso (2003)
Hledá se táta (2005).....................................................Ignacio "Nacho" Reyes
Marina (2006)...............................................................Ricardo Alarcon Morales
Decisiones (2007)
Dame Chocolate (2007)
Victoria (2007)..............................................................Jeronimo Ernesto Acosta
Victorinos (2009)
El Clon (2010)...............................................................Lucas Ferrer/Diego Ferrer/Osvaldo Daniel
El Sexo Debil (2011)
Rosa Diamante (2012)
Capadocia (2012)
El Seňor de los Cielos (2013)

Angélica Celaya

27. září 2015 v 13:48 | Any
Povolání: herečka, modelka
Datum narození: 9.7.1982
Místo narození: Tucson, Arizona, USA
Znamení: rak
Angélica je americká herečka a modelka.Narodila se mexickým rodičům a má mladšího bratra Jesuse.Mluví anglicky, španělsky a italsky.Její první role byla v roce 2003, v telenovele Ladron de Corazones.V telenovele Někdo se dívá se seznámila s Rafaelem Amayou, se kterým chodila od roku 2010.V květnu 2015 se vztah rozpadl.

FILMOGRAFIE
Ladron de Corazones (2003)...........................................Renata
Los Plateados (2005).....................................................Ximena Campuzano
Decisiones (2006)..........................................................Lucy
Marina (2006)...............................................................Rosalba Álvarez
Mientras Haya Vida (2008)..............................................Paula Hernández
Vivir por ti (2008)..........................................................Liliana
Gabriel (2008)...............................................................Eve Leon
Perro Amor (2010).........................................................Miranda
Někdo se dívá (2010)......................................................Eva Zanetti
El Seňor de los Cielos (2013)............................................Eugenia Casas

Plameny vášně - Juan Reyes

20. září 2015 v 15:25 | Any
Juan je nejstarší bratr, který po smrti rodičů vychoval Franca, Oscara a Libii.Juan je velmi hrdý a málomluvný.Po smrti Libie je odhodlán se pomstít.S čím ale nepočítá je, že se tam zamiluje do Normy.Nikdy nesouhlasil se způsobem pomsty, který vymyslel Oscar, ale ani se mu nevyhnul, a tak přizná svůj podíl viny před Normou.Norma ho kvůli tomu opouští, ikdyž čeká jeho dítě.Po zbohatnutí o něj začne mít zájem svůdná Dinora, ale Juan o ní nebude mít zájem.Dinora udělá vše proto, aby je s Normou rozdělila a chystá jim spoustu intrik.


Plameny vášně - Norma Elizondo

20. září 2015 v 15:24 | Any
Prostřední dcera Bernarda a Gabriely.Norma je mladá, krásná rozumná, ale velmi nešťastná.Přd lety ji na haciendě znásilnili a její matka Gabriela jí z obavy ze skandálu provdala za Fernanda.Norma se Fernanda štítí a nedovolí mu na ní ani sáhnout.Vše se mění s příjezdem bratrů Reyesových na haciendu.Norma se bláznivě zamiluje do nejstaršího Juana.Otěhotní s ním a podává žádost o rozvod.Ikdyž vyjde najevo proč vlastně bratři Reyesvi přijeli, nedokáže poručit svým citům a Juana stále velmi miluje.

Plameny vášně - Franco Reyes

20. září 2015 v 15:24 | Any
Prostřední z bratrů Reyesových.Franco je pohledný mladík, který je zamilovaný do zpěvačky Rosarie.Kvůli ní se denně hádá s bratry a ještě kvůli pomstě musí svádět Jimenu.Nakonec se odstěhuje k Rosarii, ale ta je zvyklá si udržovat určitý životní standart, a tak vymění Franca za bohatého Armanda.Franco se těžce zklamaný vrací domů, a proto přijímá nabídku Eduwiny, být její pravou rukou.Eduwina je do něj zamilovaná, ale on každý její pokus včas zastaví.Všichni si myslí, že je její milenec.I tak všechny překvapí, když se s ní ožení.Eduwina, ale na svatbě umírá a z Franca se stane boháč, protože mu odkázala všechen majetek.S bratry se na haciendu, která sousedí s Elizondovic hacienou, přesěhujou.Znova se setká s Rosarií, která chce být jeho milenkou, ale on jí odmítá, protože má plnou hlavu nezkrotné Sarity.Franco dobyje srdce Sarity a chce si jí vzít, ale to nechce dopustit Rosario.
Plameny vášně - Sarita Elizondo

20. září 2015 v 15:24 | Any
Nejstarší, zodpovědná dcera, na kterou je za každých okolností spolehnutí.Sarita je pravá ruka matky Gabriely a správkyně haciendy.Má malé sebevědomí a nevěří ve svou přitažlivost.Odsuzuje své sestry, že se zapletly s bratry Reyesovými.Když se stanou jejích novými sousedy, je v šoku.Nejvíc jí rozčiluje Franco.Právě ten ji nakonec facinuje a je důvodem, proč si Sarita nakoupí spoustu nového oblečení a začne se víc upravovat.Když ho na večírku obviní, že starou Eduwinu využil, Franco se naštve a ztrapní jí přede všemi.Sara je uražená a má nehodu, při které jí pomůže právě Franco, ale zase se pohádají.Na večírku, kam doprovází Jimenu, zachrání Francovi život.Právě potom jí poprvé políbí.Začnou se potají scházet, protože Sara ví, co by její matka provedla, kdyby zjistila, že i třetí dcera propadla kouzlu bratrů Reyesových.Plameny vášně - Oscar Reyes

20. září 2015 v 15:24 | Any
Nejmladší z bratrů Reyesových.Oscar je mladý, pohledný, příjemný, ale také trochu sobecký.Dokáže hodiny snít, jaké by to bylo být bohatý.Po smrti se chce pomstít Bernardu Elizondovi.Nevěděl o tom, že starý pán zemřel, ale zjistí, že měl tři nádherné dcery a rozhodne se pro pomstu.Přemlouví Juana a Franca a začnou pracovat na haciendě.Později je unesen spolu s Jimenou a po noci strávené s ní vpoušti se na ní začne dívat jako na ženu.Odmítá si to přiznat, ale zamiluje se do ní a zasnoubení s ní si vysvětuje jako logický krok, jak se dostat k penězům.Vezme si ji a odvede ji do jejich čtvrti.Právě tam později Jimena přijde na to, jaký byl důvod jejich sňatku a Oscara opustí.Ikdyž je stále jeho manželka, musí bojovat, aby Jimenu znovu získal.
Plameny vášně - Jimena Elizondo

20. září 2015 v 15:23 | Any
Nejmladší ze sester Elizondových.Jimena je divoká kráska, ale trochu nezodpovědná.Za své sestry by bylo schopná dát život.Nejprve se zakouká do Franca, ale ten ji jen využívá a ona to rychle prokoukne.Oficiálně je zasnoubená s Leandrem, ale ani jeden z nich manželství nechce.Když je unesena společně s Oscarem, začne na něj koukat jinýma očima.Zamiluje se do něj a on vy,užije situace.Po společně strávené noci Jimena věří ve společnou budoucnost.Tajně se za Oscara provdá, ale Gabriela je nekompromisní a vyhazuje jí z domu.Oscar Jimenu bere k nim domů, kde se naučí péct.Začne mít pocit, že ji Oscar něco tají a právě ona zjistí pravý důvod pobytu bratrů Reyesových na haciendě.Odcházi od Oscara, ačkoliv ho velmi miluje, nedokáže mu odpustit.Až později její srdce roztává a dává mu druhou šanci.

Plameny vášně - Libia Reyes

20. září 2015 v 15:23 | Any
Libia je hodná, poctivá a krásná mladá dívka.Má bratry Juana, Franca a Oscara.Jako nejmladší sestra tři bratrů to nemá vůbec jednoduché.Její bratři jí pořád hlídají.Přesto se jí podaří najít přítele.Bohužel o dobrých 25 let staršího Bernarda Elizonda.Bernardo je představen bratrům, ale ti nechtějí sňatek za žádnou cenu připustit.Libia netuší, že je Bernardo bohatý a ženatý.Je sním těhotná a když jde do jeho domu, dozví se, že byl ženatý a měl tři nádherné dcery.Jeho manželka Gabriela se k ní zachová hnusně, nic jí neuvěří a oznámí jí, že starý pán zemřel.Libia celá zoufalá uteče z domu a spáchá sebevraždu.Bratři nad jejím hrobem přísahají pomstu.
Plameny vášně - Ruth Urive

20. září 2015 v 15:23 | Any
Mladá, krásná a laskavá dívka, pocházejíczí z dobré rodiny.Nemá sebemenší tušení, že to její rodina zdaleka není.Je až příliš podobná Libii.Jako jediná věří bratrům Reyesovým.Později, když ji Eva řekne, že není její matka, odchází z domu a nachází útičiště u bratrů Reyesových a Evy, své pravé matky.Bratři Ruth přijímají jako svojí sestru.


Plameny vášně - Fernando Escandon

20. září 2015 v 15:23 | Any
Fernando je manžel Normy.Drží se jí za každou cenu, protože bez ní by zůstal bez peněz.A Fernando má slabost pro hraní hazardních her.Později je nucen akceptovat rozvod s Normou.Gabriela, která ze strachu, aby ho úplně neztratila, ho prohlásí správcem haciendy.Je nucen spolupracovat se Saritou, která mu dává najevo, jak je ubohý.Proto jí sleduje a odhalí její vztah s Francem.Ví, že je Gaabriela do něho zamilovaná a z vypočítavosti jí nabízí sňatek.


Plameny vášně - don Martin Acevedo

20. září 2015 v 15:21 | Any
Otec Gabriely a dědeček děvčat.Don Martin je válečný veterán, který je upoután na kolečkové křeslo, za to jeho rozum je stále bystrý.Jeho často trefné poznámky na Gabrielu ho málem zavedli do sanatoria, kam ho vždycky chtěla dát.Jen díky včasnému zásahu vnuček zůstal doma.Je věrným rádcem děvčat a nenávidí Fernanda, kterého odhadl už, když ho uviděl poprvé.Plameny vášně - Rosario Montes

20. září 2015 v 15:21 | Any
Rosario je zpěvačka v bar Alcala.Svůj životní standart si udržuje poměrem s několika muži.Připustí, aby se jí Franco dostal pod kůži a je pro něj ochotná, vzdát se všech ostatních mužů.Dopad je ale tvrdý, a když nemá "své vedlejší příjmy" je na mizině a začne to dávat za vinu Francovi, který se k ní nastěhoval.Hádky jsou častější a po jedné z nich končí Rosario v posteli s Armandem, kde je nachází Franco, který se přišel omluvit.Armanda si bere za manžela, i když ho nemiluje a řídí jí život.Odjíždí s ním na její turné po Evropě.Později se pár vrací zpátky a Rosario je překvapena Francovým bohatstvím a chce se k němu vrátit jako milenka.Franco už jí nechce, a tak ji nezbývá nic jiného, než se uchýlit k typickým ženským zbraním.Tím však vzbudí žárlivost u Armanda.

David Zepeda

20. září 2015 v 14:00 | Any
Povolání: herec
Datum narození: 19.9.1974
Místo narození: Nogales, Sonora, Mexiko
Znamení: panna
ŽIVOTOPIS
David Zepeda Quintero se narodil 19. září 1974 v Nogales, v Mexiku. Má tři starší bratry. Jeho velmi dobrý kamarádem je herec Gabriel Soto.
Ve filmu Desnudos natočil scénu zcela nahý užívající si skupinovaný sex. Nahý hrál také v divadelní hře Cuatro XXX, kde vystupoval společně s Ivonne Montero.
V roce 2000 reprezentoval Mexico v mužské soutěži krásy v Singapuru, kde skončil na druhém místě. Aby si udržel svůj vzhled, hodně cvičí. Chodí hrát tenis a posiluje. Stará se o svou pleť a dává si pozor na to, co jí. Považuje se za metrosexuála, neboť je pro něj důležité se pěkně obléci, být čistý, starat se o svůj vzhled.
V jednom rozhovoru řekl, že měl již třikrát zlomené srdce. Nyní chodí s Linou Radwan.

FILMOGRAFIE
Marea Brava (1999)
Como en el Cine (2001)
La Heredera (2004)
Los Sánchez (2004)
Amores Cruzados (2006)
Acorralada (2007)
Kouzlo lásky (2009).................................................Bruno Albéniz
Soy tu Dueňa (2010)................................................Alonso Peňarvelt
Síla osudu (2011).....................................................Ivan Villagomez Mc Guire
Abismo de Pasion (2012)
Mentir para Vivir (2013)
Hasta el fin del Mundo (2014)

Maritza Rodriguez

20. září 2015 v 14:00 | Any
Povolání: herečka, zpěvačka, modelka
Datum narození: 1.9.1975
Místo narození: Baranquilla, Kolumbie
Znamení: panna
ŽIVOTOPIS
Maritza Rodríguez Gómez se narodila 1. září 1975 v Barranquille v Kolumbii. Má tři bratry. Momentálně žije v Miami. Hovoří plynule španělsky a anglicky. Měří 173 cm. Má ráda malé psy a modrou barvu, z jídla jí velmi chutná sushi, těstoviny a čočka od své maminky. Ze všeho nejraději spí, a když nespí, ráda tančí salsu. Jejím oblíbeným umělcem je Willie Colón.
Maritza je nejen známá herečka, ale pracuje také jako modelka, moderátorka a je také podnikatelkou. Maritza účinkovala jako modelka v soutěžích Look, The Look of the Year, El rostro más lindo, Miss Mundo Colombia, Miss América Latina a dalších. Je majitelkou agentury Casting Models. Dosud vydala své dva vlastní parfémy - Única, Única Night.
V roce 2005 se vdala za Joshuu Mintze, víceprezidenta talentů v Telemundu, který má z předchozího manželství dvě děti, kteří se jmenují Daniela a Álex.

FILMOGRAFIE
Mascarada (1995)
Dios se lo Paque (1996)
Perfume de Agonía (1997)
Marido y Mujer (1999)
Pomsta (2000)..........................................................Mercedes Riveron
Rauzán (2000)
Amantes del Desierto (2001)
Milagros de Amor (2002)
Nezkrotná Lucía (2004)..............................................Cristal Covarrubias
Vuelo 1503 (2005)
Amor sin Condiciones (2006)
Acorralada (2007)
Pecados Ajenos (2007)
Doňa Barbara (2008)...................................................Asuncion Vergel de Luzardo
Pravá tvář vášně (2008)..............................................Sara Andrade
Perro Amor (2010)......................................................Camila Brando
La Casa de al Lado (2011)............................................Pilar Arismendi/Raquel Arismendi
El Rostro de la Venganza (2012)...................................Antonia Villarroel
Rafael Orozco, el idolo (2013)
Marido en Alquiler (2013)............................................Teresa Cristina Palmer Silva de Ibarra
El Seňor de los Cielos (2015)........................................Ámparo Rojas

Osvaldo Rios

20. září 2015 v 14:00 | Any
Povolání: herec, zpěvák, skladatel, model
Datum narození: 25.10.1960
Místo narození: Karolina, Portoriko
Znamení: štír
ŽIVOTOPIS
Nejvíce se proslavil jako herec v telenovelách. Objevil se také v několika seriálech. V roce2007 si zahrál Dona Alechandra de la Vegu v kolumbijské telenovele Zorro: La espanda y la rosa (Zorro: meč a růže). Také hraje roli Santiaga v telenovele El Juramento. Hrál i v dalších telenovelách jako jsou: Kasandra, Angel Rebelde (Nezkrotná Lucia). Byl třikrát ženatý. Má dva syny Giuliana a Osvalda.

FILMOGRAFIE
Kassandra (1992)...............................................Ignacio Contreras/Luis David Contreras
Tres Destinos (1993)..........................................Juan Carlos
La Viuda de Blanco (1996)...................................Diego Blanco Albarracín
Rauzán (2000)...................................................Sebastian de Mendoza
Abrázame muy Fuerte (2000)...............................Diego Hernandez
Divoká kočka (2002).............................................Silvano Santana Castro
Ángel Rebelde (2003).........................................Alejandro Valderrama
Decisiones (2006)
Zorro, meč a růže (2007).....................................Alejandro de la Vega
EL Juramento (2008)...........................................Santiago de Landeros
Corazon Salvaje (2009)........................................Juan de Rios San Roman
Vítězství lásky (2010)...........................................Osvaldo Sandoval
Gloria (2014)

Victoria Ruffo

20. září 2015 v 13:59 | Any
Povolání: herečka
Datum narození: 31.5.1962
Místo narození: Mexico City, Mexiko
Znamení: blíženci

ŽIVOTOPIS
Victoria Eugenia Guadalupe Martínez del Río Moreno-Ruffo se narodila 31. května 1962 v Mexico City v Mexiku. Příjmení Ruffo, které používá jako herečka, je příjmením jejího dědečka, který pochází z Itálie.
Její herecká kariéra odstartovala v roce 1980 v telenovele Conflictos en un médico, kterou režiroval Ernesto Alonso. Její práce se mu líbila, a proto ji později obsadil do hlavní role v telenovelách Victoria a Simplemente María, které herečku proslavily. Telenovely Abrázame muy fuerte a La Madrastra, ve kterých Victoria hrála, se staly velmi úspěšnými a populárními.
V roce 1992 se Victoria vdala za herce Eugenia Derbeze. Pár se po pěti letech rozvedl. V roce 2001 se vdala za mexického politika Omara Fayada, který je prezidentem mexické části Pachucy, Hidalgo. Victoria je matkou tří dětí.

FILMOGRAFIE
Conflictos de un Médico (1980)..............................................Rosario Reyes
Al Rojo Vivo (1980)...............................................................Pilar Álvarez
Quiéreme Siempre (1981).....................................................Julia
En Busca del Paraíso (1982)...................................................Grisel
La Fiera (1984)....................................................................Natalie Ramírez "La Fiera"
Juana Iris (1985)..................................................................Juana Iris Madrigal Martínez
Victoria (1987).....................................................................Victoria Martínez
Simplemente María (1989).....................................................María Lopéz de Carreňo
Capricho (1993)....................................................................Cristina Aranda Montaňo
Pobre Niňa Rica (1995)..........................................................Consuelo Villagrán García- Mora
Vivo por Elena (1998)............................................................Elena Carvajal
Abrázame Muy Fuerte (2000).................................................Cristina Álvarez Rivas de Rivero
La Madrastra (2005)..............................................................María Fernández Acuňa de San Román
Victoria (2007)......................................................................Victoria Santiesteban de Mendoza
Ve jménu lásky (2008)...........................................................Macarena Espinoza de los Monteros
La Rosa de Guadalupe (2009)..................................................Carolina Lopez Hernandez
Vítězství lásky (2010).............................................................Victoria Guttiérez de Sandoval
Corona de Lágrimas (2012)......................................................Refugio Chavero Hernández
La Malquerida (2014).............................................................Cristina Maldonado Reyes de Domínguez

Plameny vášně - Dinora Rosales

20. září 2015 v 10:31 | Any
Dinora je mladá, krásná, ale tvrdá žena.Později se stane sousedkou Reyesových a zamiluje se do Juana a je rozhodnutá ho získat stůj co stůj.Dokonce ho i unese, aby se nemohl oženit.Juan je neoblomný, a tak ho nechává zabít a utíká před policií do bažin.Tam zázrakem přežije a úkryt jí nabízí její přítel Fernando, u Armanda.Když jí odhalí policie, uteče na haciendu Elizondových.Spolu s Fernandem tam drží Gabrielu a Juana jako rukojmí.Umírá v bažinách, po kousnutí jedovatým hadem.Plameny vášně - Eva Rodríguez

20. září 2015 v 10:31 | Any
Pracuje u Elizondových jako správkyně domu a zároveň je komplicem bratrů Reyesů.K tomu má své důvody, když byla mladá, měla dcerušku a Gabriela jí donutila dát jí bohatým manželům.Když jsou bratři vyhozeni z haciendy, odchází i ona.Přijmou jí na haciendě Trueva, ale nechovají se k ní moc pěkně.Potom, co se z Franca stává bohatý vdovec, Eva přijímá nabídku správkyně a zároveň se stává i součástí rodiny.
Plameny vášně - Armando Navarro

20. září 2015 v 10:31 | Any
Armando je přítelem Fernanda a nápadníkem Rosarie.Když se mu podaří Franca a Rosarii rozdělit, stává se jejím manželem.Je však až přehnaně žárlivý, a tak není nouze o divoké výstupy, které ho přivedou na myšlenku, že ho Rosario podvádí s již bohatým Francem Reyesem a najme zabijáky.Ti mají za úkol ho zbavit problému Franco Reyes.Nepočítá však s překážkou, jménem Sarita Elizondo.Plameny vášně - Raquel Santos de Uribe

20. září 2015 v 10:31 | Any
Raquel je navlastní matka Ruth, před kterou to tají.Je panovačná, ikdyž má snahu se změnit.Nenávidí Evu, protože dala život Ruth a je jedinou opravdovou přítelkyní Gabriely.


Plameny vášně - Melissa Santos

20. září 2015 v 10:31 | Any
Melissa je žena, která procestovala celý svět.Je matkou Leandra a Benita.Je nezištná a pomáhá všem okolo.Když se objeví problém Antonia s rodiči, neváhá a zasahuje.
Plameny vášně - Leandro Santos

20. září 2015 v 10:30 | Any
Leandro je synovec Raquel a bratr Benita.Spolu s Jimenou se domluví, že se vezmou, aby získal dědictví své tety.Je gay, a vůbec ho nemrzí, když se Jimena provdá za Oscara.Má svůj butik, který má potíže, a proto se spojí s Oscarem, se kterým ho zvládnou zachránit.