Srpen 2015

Martín Karpan

23. srpna 2015 v 10:33 | Any
Povolání: herec
Datum narození: 3.6.1974
Místo narození: Villa del Parque, Buenos Aires, Argentina
Znamení: blíženci
Carlos Martín Karpan se narodil 3. června 1974 v Buenos Aires v Argentině.
Už ve škole účinkoval ve školních představeních. Po střední se rozhodl, že na vysokou školu nepůjde a chtěl se začít věnovat herectví. Svou kariéru ale začal jako publicista, poté získal místo v divadle a hrál pro děti. V roce 1996 natočil svůj první film a ještě ten samý rok přišla první role v telenovele. Lidé si ho začali všímat a s tím přicházely i další role. Také by byly nabídnuty role mimo Argentinu, hrál například v Kolumbii.
V telenovele De Corazón se seznámil s herečkou Florencií Peñou, se kterou chodil čtyři roky. V Kolumbii se seznámil s Carolinou Gómez, bývalou miss Kolumbie, a nějakou dobu spolu chodili. Díky natáčení La viuda de blanco poznal Zharick Leon. Mají spolu syna Luciana. Už spolu ale nejsou.

FILMOGRAFIE
Sueltos (1996).................................................Mariano
De Corazon (1997)............................................Nicolás
Momentos Robados (1997)
La Nocturna (1998)
Gasorelos (1998)...............................................Rubén
Como vos a yo (1998).........................................Manuel Andrade
No Muertos (1999).............................................Natan Balasko
Signos (2000)
Primicias (2000)
Calientes (2000)................................................Rey
Los Buscas de Siempre (2000)
Amor Latino (2000).............................................Leonnel Díaz
Y Donde esta el Bebé? (2002)
Máximo Corazon (2002)........................................Roberto Gomez "El Facha"
El Auténtico Rodrigo Leal (2003)...........................Rodrigo Leal
Naučím tě milovat (2004).....................................Luis Carlos Carmona
Touha těla (2005)...............................................Andrés Corona
La Viuda de Blanco (2006)....................................Amador Blanco
Nuevo Rico Nuevo Pobre (2007)
Pravá tvář vášně (2008)........................................Daniel Montiel
Kdabra (2009).....................................................Daniel Trejo
Clase Ejecutiva (2010)..........................................Julián Coronado
El Secretario (2011)..............................................Félix Segura
El Paseo 2 (2012)..................................................Patrick

Eliso, vrať se! - Elisa Altamira

20. srpna 2015 v 17:22 | Any
Elisa je krásná, mladá sedmnáctiletá dívka.Je nejstarší dcerou Mariana a Dany Altamirových.V den narozenin jejího otce, ovšem zmizí beze stopy.Protože její otec je významný podnikatel, myslí si, že se jedná o únos.Ve skutečnosti není vše takové, jak by se mohlo na první pohled zdát.
Eliso, vrať se! - Dana Riggs de Altamira

20. srpna 2015 v 17:22 | Any
Dana je krásná a milující žena, pro kterou je nejdůležitější její rodina.Jejím manželem je Mariano, se kterým má tři dcery.Když se ztratí jejich nejstarší dcera Elisa, prožívá nejhorší období života.V průběhu vyšetřování se zamiluje do komisaře Cristobala Rivase.Když je Mariano obviněn z únosi jejich dcery, je Dana připravená rozvést se s ním.Eliso, vrať se! - Mariano Altamira

20. srpna 2015 v 17:22 | Any
Mariano je pohledný a velmi konzervativní muž.Jeho manželkou je Dana, se kterou má tři dcery.Je úspěšný podnikatel, dokonce vyhrál cenu podnikatel roku, vede rodinný podnik Altamira.Má sestry Cecilii a Vivianu.Jeho nejlepším přítelem je Nicolas, kterému říká všechno, ví dokonce i o jeho nevěře s Isabel.I přesto je pro Mariana rodina velice důležítá.Po zmizení jeho nejstarší dcery Elisy vyplouvají na povrch veškerá tajemství.Je ochoten obětovat cokoli jen, aby se jeho dcera našla.Později je právě Mariano obviňován z jejího únosu.

Eliso, vrať se! - Cecilia Altamira

20. srpna 2015 v 17:21 | Any
Cecilia je ambiciozní a atraktivní žena.Je provdaná za Bruna Cácerese, archtekta, se kterým má dvě děti, Eduarda a Flor.Pracuje ve společnosti, kterou řídí její bratr Mariano.Jejím milencem je Nicolas, nejlepší přítel Mariana.Když se o jejím poměru dozví Mariano, nemůže nic říct, protože by Cecílie řekla Daně o jeho vztahu s Isabel.KDyž se o tom dozví Bruno, jejich manželství je na pokraji rozpadu.Nakonec si mezi sebou vše ujasní a znovu se dají dohromady.
Eliso, vrať se! - Bruno Cáceres

20. srpna 2015 v 17:20 | Any
Bruno je úspěšný architekt.Jeho manželkou je Cecilia Altamirová, se kterou má dvě děti- Eduarda a Flor.Po zmizení Elisy mu po pár dnech zavolá, protože s ní má poměr, o tom ovšem nikdo neví.Při vyšetřování ale všechna tajemství vyplouvají na povrch.

Eliso, vrať se! - Viviana Altamira

20. srpna 2015 v 17:20 | Any
Viviana je mladá a hodná žena.Je sestrou Mariana a Cecilie Altamirových.Je manželkou Josého Ángela, se kterým vychovává syna Santiaga.Jejím nejlepším přítelem je Ricardo.Časem začne toužit po dalším dítěti a i přes nesouhlas svého manžela přestane brát antikoncepci.Později se manželství rozpadá i přesto, že Viviana otěhotní.

Eliso, vrať se! - José Ángel Rincon

20. srpna 2015 v 17:16 | Any
José Ángel je manžel Viviany a otec Santiaga.Pracuje ve společnosti Altamira.Když je Mariano obviněn z únosu, ujímá se vedení podniku.Po příjezdu Ricarda do města se začne chovat divně, protože je mezi nimi tajemství, o kterém nikdo neví.Později si přizná, že je homosexuál a zaplete se s Ricardem.Jeho manželství s Vivianou se rozpadá, ikdyž se jí podařilo znovu otěhotnět.

Eliso, vrať se! - Cristobal Rivas

20. srpna 2015 v 17:16 | Any
Cristobal je detektiv, který se usilovně věnujesvé práci, aby zapomněl na vraždu jeho ženy a dcery.Tuto nepříjemnou událost dává za vinu sobě.Právě on je pověřen vyšetřit případ Elisy Altamirové.Během vyšetřování se zamiluje do Danny, která je matkou Elisy.Tento vztah Mariano později odhalí.Cristobal si přísahá, že ať se stane cokoliv, Elisu najde.


Eliso, vrať se! - Nicolas Del Valle

20. srpna 2015 v 17:16 | Any
Necolas je mladý, ale trošku nestabilní muž.Jeho nejlepší přítel je Mariano, který ho zaměstnal ve svém podniku.Je zamilovaný do Cecilie, se kterou udržuje milenecký vztah.Když to zjistí Bruno, Cecilie je nucená vztah ukončit.Později začne chodit s Isabel, bývalou milenkou Mariana.Eliso, vrať se! - Isabel Ríos

20. srpna 2015 v 17:16 | Any
Isabel je mladá a krásná žena.Pracuje jako sekretářka ve firmě Altamira a má poměr se svým šéfem Marianem, kterého miluje.Poté, co se o jejich poměru dozví Dana, Isabel končí ve firmě a novou práci nachází u Bruna v ateliéru.Později začne chodit s Nicolasem, který je nejlepší přítel Mariana.


Eliso, vrať se! - Ricardo de la Fuente

20. srpna 2015 v 17:16 | Any
Ricardo je mladý a pohledný muž.Ženy ho nikdy předtím nezajímaly, protože je homosexuál.Studoval s Vivianou, která je jeho nejlepší kamarádka.Zamiluje se do jejího manžela, se kterým má později vztah.Začne pracovat v ateliéru u Bruna.Eliso, vrať se! - Gisela Cruz

20. srpna 2015 v 17:15 | Any
Gisela je mladá a krásná policistka, která se podílí na vyšetřování zmizení Elisy.Je dlouho zamilovaná do Cristobala.Když se rozejde s Danou chvíli spolu chodí.Nakonec si uvědomí, že jí nikdy milovat nebude.


Eliso, vrať se! - Eduardo Cáceres

19. srpna 2015 v 18:18 | Any
Eduardo je synem Bruna a Cecilie.Je zamilovaný do své sestřenice Elisy.Právě on je zpočátku obviňován z jejího zmizení.Má rád svou sestru Flor a pomáhá jí s depresemi, kterými často trpí kvůli hádkám jejich rodičů.

Eliso, vrať se! - Flor Cáceres

19. srpna 2015 v 18:18 | Any
Flor je dcera Cecilie a Bruna.Je mladá, ale má nízké sebevědomí.Když se rodiče hádaj, Flor to hrozně trápí a ubližuje si.Její bratr Eduardo jí má rád natolik, že vždy když si ublíží, stará se o ni.Když je Bruno obviněn z únosu Elisy, odmítá tomu věřit.


Eliso, vrať se! - Santiago Rincon

19. srpna 2015 v 18:18 | Any
Santiago je rozmazlený jedináček Viviany a Josého Ángela.Se sestřenkou Elisou měl milostný poměr.Když se dozví, že je Ricardo Gay, odmítá s ním mluvit.
Eliso, vrať se! - Cristina Altamira

19. srpna 2015 v 18:18 | Any
Cristina je prostřední dcera Mariana a Dany Altamirových.Je jen o pár let mladší, než Elisa.Ačkolv je podceňovaná, ví moc dobře, co se v rodině děje.

Eliso, vrať se! - Olga Altamira

19. srpna 2015 v 18:18
Olga je nejmladší dcera Mariana a Dany Altamirových.Je ještě hodně malá, a proto před ní rodiče tají hodně věcí ohledně Elisy.Olga později bude malovat obrázky, které budou ukazovat, co Elisa prožívala.

Eliso, vrať se! - Nestor Salazar

19. srpna 2015 v 18:17 | Any
Salazar je čestný a respektovaný muž na policením oddělení, které vede.Cristbal si vzal jeho dceru a Nestor mu nikdy neodpustil, že jí a jejich dítě nedokázal ochránit.

Eliso, vrať se! - Esteban Briseňo

19. srpna 2015 v 18:17 | Any
Briseňo je mladý policista, kterého štve, že Gisela je oblíbenkyně komisaře Rivase a žárlí, protože je do Gisely zamilovaný.Když komisaře Rivase vyhodí, vycítí svou příležitost, stát se pravou rukou Castanědové.Eliso, vrať se! - Adriana Castaneda

19. srpna 2015 v 18:17 | Any
Adriana je přísná státní návládní, která všem komplikuje práci.Na případě Elisy Altamirové chce upevnit svou pozici.Nechává vyhodit Cristobala za jeho poměr s Danou a sama se ujímá vedení případu.Je přesvědčená, že Elisu unesl Mariano a dělá vše proto, aby ho obvinila.
Eliso, vrať se! - Lupita Olmos

19. srpna 2015 v 18:17 | Any
Lupita je služebná v domě Altamirových a zároveň dobrá přítelkyně Dany.


Eliso, vrať se! - Amanda Goldstein

19. srpna 2015 v 18:17 | Any
Psycholožka, kte které se Cristobal chodí léčit.Je Cristobalem požádaná o zpracování psychologického profilu Elisy.A právě její profil Cristobala přivede na stopu podezřelého.

Eliso, vrať se! - Lorena Sandoval

19. srpna 2015 v 18:17 | Any
Lorena je dívka, kterou před lety Bruno zneužil.Byla nalezená policií a má proti němu vypovídat u soudu.U soudu však vše popře, protože jí Cecilie podplatí.