Září 2013

Plameny vášně - Libia Reyes

22. září 2013 v 15:59 | Any
Být jediná sestra třech bratrů není jednoduché.Její bratři ji hlídaji na každém kroku.Přesto se jí podaří najít o dost staršího přítele.Je to Bernardo Elizondo.Bernardo je představen bratrům ,kteří se o jejich vztahu dozvěděli.Bratři sňatek mezi nimi nechtějí za žádnou cenu připustit.Libia netuší že Bernardo je bohatý a ženatý.Jes ním těhotná.A když jde do domu kde bydlí lituje.Gabriela ji z domu vyhodí s tím že Bernardo právě zemřel a že se s takovou nickou nehodlá zabívat.Zoufalá Libia nevidí jiné řešení a spáchá sebevraždu.

Plameny vášně - Sarita Elizondo

22. září 2013 v 15:19 | Any
Sarita je nejstarší ze sester Elizondových a je nejzodpovědnější.Pravá ruka matky Gabriely a správkyně haciendy.Má nízké sebevědomí a nevěří ve svojí přitažlivost.Odsuzuje své sestry že se zapletly s bratry Reyesovými.Když se stanou Reyesovi jejich sousedi je v šoku.Vždy se ji líbil Franco který ji i zároveň nejvíc rozčiloval ,ale nedávala to najevo.Právě Franco je důvod proč si Sarita nakoupí spoustu novýho oblečení a začne se jinak líčit.Při jednom večírku obviní Franca že starou Eduwinu jen využil.Franco ji nenechá vyhrát a před všemi ji ztrapní.Sarita je ublížená a má nehodu při které ji Franco pomůže ,ale zase se pohádají.Na jednom večírku kam doprovází Jimenu zachrání Francovi život.Tento večer je nezapomenutelný ,protože se tam s Francem poprvé políbí.Sarita se snaží svůj vztah tajit před Gabrielou ,kdyby se matka dozvěděla že i třetí dcera propadla kouzlu bratrů Reyesových.Sarita je tak zamilovaná že se Francovi odevzdá před svatbou a matka Gabriela ji přistihne.Sarita se však své lásky nevzdá.

Plameny vášně - Jimena Elizondo

22. září 2013 v 11:56 | Any
Jimena je nemladší ze sester Elizondových.Je dívka krásna a divoká ,ale i trochu nezodpovědná.Své sestry má moc ráda a je ochotna kdykoliv jim pomoci.Jimena se nejprve zakouká ,ale hodně rychle zjistí že si s ní jen pohrává.Oficiálně je zasnoubená s Leandrem ,ale ani jeden z nich o sňatek nestojí.Když ji unesou spolu s Oscarem začne se na něj dívat jinak.Zamiluje se do něj.Tajně se za Oscara vdá ,ale Gabriela je neústupná a vyhazuje ji z domu.Oscer ji bere Jimenu do jejich domu kde se naučí péct.Začíná mít pocit že jí Oscar něco tají a právě on přijde na to proč bratři Reyesovi přijeli na haciendu.Odchází od Oscara ačkoliv ho miluje nemůže mu odpustit jeho lži.Teprve časem její srdce roztává a dává Oscarovi druhou šanci.

Hříšná láska - Cuando seas mia

21. září 2013 v 21:16 | Any
Interpret : Son by four
Píseň z telenovely : Hříšná láska


Plameny vášně - Norma Elizondo

21. září 2013 v 16:59 | Any
Norma je prostřední dcera Bernanda a Gabriely.Je krásná a upřímná ,ale je nešťastně vdaná za Fernanda ,kterého nemiluje.Matka ji ke sňatku donutila.Před lety Normu znásilnili a matka z obavy ze skandálu ji provdala za Fernanda.Norma se Fernanda štítí a nesmí na ni ani sáhnout.Po příjezdu na haciendu bratrů Reyesových se vše změní.Norma se zamiluje do Juana ,nejstaršího z bratrů.Otěhotní s ním a podává žádost o rozvod.I když vyjde najevo proč bratři na haciendu přijeli.Norma se na Juana dlouho hněvat nedokáže a odpustí mu.

Plameny vášně - Franco Reyes

21. září 2013 v 16:19 | Any
Franco je prostřední z bratrů Reyesových.Krásný mladík který láme srdce na potkání. Je zamilovaný do zpěvačky v baru Alcala - Rosario Montes.Kvůli ní se neustále hádá s bratry.Oscar ho využívá na balení bohatých žen.Oscar ho využije na pomstu a Franco ho poslechne a začne balit Jimenu.Nakonec Jimena zjistí že je zamilovaný do Rosario a tak jejich románek skončí.Nastěhuje se k Rosarii do bytu ,ale ta je zvyklá na velký životní standart a tak Franca vymění za bohatého majitele baru Armanda.Franco se vrací domů a je těžce zklamaný.Dá se do služeb staré a bohaté Eduwiny Truevy ,která je do něj zamilováná.Stává se její pravou rukou.Všichni si myslí že je Franco její milenec ,ale stejně je překvapí když se s ní ožení.Eduwina ihned po svatbě umírá a z Franca ,kterému odkázala vše se stává boháč.S bratry se na haciendu přestěhují a stávají se tak sousedy rodiny Elizondo.Franco se po čase znova setkává s Rosarií a ona chce být znovu jeho milenkou.On s tím nesouhlasí ,protože má plnou hlavu nezkrotné Sarity Elizondo.Francovi se podaří dobýt Sarity srdce což Rosario nehodlá připustit.

Plameny vášně - Oscar Reyes

21. září 2013 v 12:50 | Any
Oscar Reyes je nejmaldší z bratrů Reyesových.Je hezký a přijemný ,ale taky trochu sobecký.Pořád sní o tom jaké by to bylo být bohatý.Po smrti Libie si chce vyrovnat účty s rodinou Elizondo.Nevěděl že starý Bernardo zemřel a že měl tři nádherné dcery.Rozhodne se pomstít.Přemluví Juana a Franca a začnou pracovat na haciendě.Oscar je unesen a s ním i omylem Jimena.Po noci na poušti se na ní začne dívat jako na ženu.Ze začátku s ní má špatné plány ke svatbě kvůli penězům její rodiny.Když jí přenutí ke svatbě tak Jimenu její matka Gabriela vyhodí z haciendy.A tak jí Oscar odvede k nim do domu.Později se do ní opravdu zamiluje.Je mu jasné že Jimena dřív nebo později příde na to proč pracovali na haciendě.Jimena po zjištění pravdy Oscara opustí a on o ní musí začít znovu bojovat ,i když je legálně stále jeho manželka.

Plameny vášně - Juan Reyes

21. září 2013 v 12:16 | Any
Juan je nejstarší z bratrů Reyesových.Je velice hrdý a málomluvný a hodně zamilovaný do Normy.Nikdy nesouhlasil s pomstou kterou vymyslel Oscar.Ale ani se jí nevyhnul a tak se musel přiznat Normě ,která ho kvůli tomu opustila i když čekala jeho dítě.Po zbohatnutí se o Juana začala ucházet Dinora.Krátce před jeho svatbou s Normou ho nechala unést právě Dinora ,jen proto že ji nemiloval.Juan ji i když ho unesla odmítal a tak se rozhodla ho zabít.S pomocí Ruth se mu podařilo utéct.

Eliso, vrať se! - postavy

21. září 2013 v 11:52 | Any

Viviana Altamira - Ivelín Giro

Jose Ángel Rincon - Omar Germenos


Nicolas del Valle - Ismael La Rosa

Isabel Ríos - Claudia Moreno

Ricardo dela Fuente - Melvin Cabrera

Gisela Cruz - Karina Mora

Eduardo Cáceres - Mauricio Hénao

Flor Cáceres - Carmen Aub

Santiago Rincon - Jason Canela

Cristina Altamira - Gabriela Serrano

Olga Altamira - Tania Nieto

Nestor Salazar - Rubén Morales

Adriana Castaneda - Maricela Gonzáles

Esteban Briseno - Carlos Augusto Maldonado

Lupita Olmos - Anabel Leal

Amanda Goldstein - Mildred Quiroz

Lorena Sandoval - Elizabeth Lazo
Juanita - Leticia Morales
reportérka - Marta Gonzalez
Alberto Ventura - Luís Celeiro

Email - na přání

13. září 2013 v 19:00 | Any
Máte nějaké přání , třeba abych přidala nějakou telenovelu ? A nebo abych přidala třeba k už nějaké přidané telenovele např. písně ?tak pište na email girl-anys@seznam.cz děkuji , a většinu z vás poslechnu.

Hříšná láska - Tapety

12. září 2013 v 21:13 | Any

Eliso vrať se! - Tapety

1. září 2013 v 17:19 | Any


Vítězství lásky

1. září 2013 v 11:35 | Any
Název : Vítězství lásky
Originální název : Triunfo del Amor
Překlad : Triumf lásky
Rok výroby : 2010
Země výroby : Mexiko
Tv společnost : Televisa
Hlavní role : Maite Perroni , William Levy
Píseň : Luis Miguel - Tres Palabras
Victoria Sandoval je nejúspěšnější mexická módní návrhářka, která před dvaceti lety přišla zásluhou Bernardy o dceru, o níž pak už nikdy neslyšela. Osud ji svede dohromady s dívkou jménem María Desamparada, kterou Victoria podezírá z toho, že je milenkou jejího manžela Osvalda. Dívku zaměstná jako modelku, aby ji měla nablízku, avšak nemůže si vysvětlit pocity, které k Maríi cítí. Na jedné straně by ji chtěla obejmout, ale na straně druhé ji zamítá. V domě módy potkává María Maximiliána, zamiluje se do něj a krátce na to otěhotní. V okamžiku, kdy mu chce oznámit své těhotenství, jí Maximiliáno oznamuje, že si musí vzít Jimenu, která s ním čeká dítě. María zjišťuje, že ji podváděl.

POSTAVY...........................FOTKY........................TAPETY........................PÍSNĚ